Nano tűs mezopen fej automata mezoterápiás toll-hoz. A kezelőfej megerősített orvosi acélból készült tűkkel rendelkezik a készülékbe helyezve 0,25-2mm-es behatolási mélységet tesz lehetővé. Steril, egyesével csomagolt
9 tűs mikrotű kezelőcsúcs pótfej mezopen készülékhez - Fito-C 9 Pin Needle Tip
Termékleírás
Steril, egyszerhasználatos MesoPen tűk, amelyek a MesoPen Mesorganic géphez csatlakoztathatók. Az 1-es tűt a hatóanyagok közvetlenül a barázdába juttatásához, a 36-ost érzékenyebb bőrre ajánljuk.
A kezelőfej megerősített orvosi acélból készült tűkkel rendelkezik a készülékbe helyezve 0,25-2mm-es behatolási mélységet tesz lehetővé.
A mezoterápiás kezelésekhez egy vendéghez csak egy fej használható.
A tű az összes MEZOPEN készülékhez használható.
Paraméterek
| Kiszerelés | 1 db |
Kérdezzen a termékről!
Hasonló termékek
12 tűs mezoterápiás fej automata mezoterápiás toll-hoz. Steril, egyesével csomagolt CSAK A HAGYOMÁNYOS MESOPEN KÉSZÜLÉKHEZ! A Mesopen M8 készülékre nem illeszkedik
36 tűs steril, egyszer használatos MesoPen M8-as tű, amely a MesoPen M8 géphez csatlakoztatható. CSAK AZ M8-AS készülékhez használható 36-es mezopen tű 1 db steril csomagolásban
36 tűs mezoterápiás fej automata mezoterápiás toll-hoz. Steril, egyesével csomagolt CSAK A HAGYOMÁNYOS MESOPEN KÉSZÜLÉKHEZ!
Latex vizsgáló kesztyű enyhén púderezett - 100db - M - PPS Gloves Latex
3 960 Ft
≈ 9,90 EUR
40 Ft / darab
Nitril anyagú, púdermentes kesztyű a maximális higiéniát és védelmet igénylő kezelésekhez. M méret, kék 100db
30G 1/8” (0,3x4 mm) steril, egyszer használatos tű 10db - Becton Dickinson 30G 1/8”
900 Ft
≈ 2,25 EUR
90 Ft / darab
Steril egyszer használatos tű 10 db 30G 1/8” (0,3x4 mm)
Eldobható steril fecskendő Csomagolás: 10db. Kapacitás: 2 ml
Kézfertőtlenítő Bio Grapefruit 75% alkoholos oldat spray - FITO.C Grapefruit Hand
11 990 Ft
≈ 29,98 EUR
A Bio Grapefruit spray egy higiénés, fertőtlenítő hatású oldat, mely a kéz tisztítására javasolt akkor, amikor a kéz mikrobiálisan szennyeződött, vagy szennyeződhet. 97,5% natúr összetétel Az oldat a géleknél jobban behatol a bőrfelület apróbb réseibe. Kozmetikum, csak lakossági használatra.
Bőrmegújító Hóalga Anti-Ageing szerum - Fito-C - Snow Algae Anti-Ageing Serum
19 620 Ft
≈ 49,05 EUR
Könnyű, jól terülő gél szérum, 98,7% natúr összetétellel, minden bőrtípusra. Alkalmazásával a bőr megújul és hidratált lesz.
18G 2” (1,2x50 mm) steril, egyszer használatos tű 10db - Becton Dickinson 18G
400 Ft
≈ 1,00 EUR
40 Ft / darab
Steril egyszer használatos tű 10 db 18G 2 (1,2x50 mm)
12 tűs mezoterápiás fej automata mezoterápiás toll-hoz. Steril, egyesével csomagolt CSAK A HAGYOMÁNYOS MESOPEN KÉSZÜLÉKHEZ!
Cellulóz maszk steril maszkok készítéséhez 1 db - eKSeption Post Peel Mask
690 Ft
≈ 1,73 EUR
690 Ft / darab
Cellulózmaszk steril maszkok készítéséhez arcra és testre 1 db maszk (a doboz képe csak illusztráció)
36 tűs mezoterápiás fej automata mezoterápiás toll-hoz. Steril, egyesével csomagolt CSAK A HAGYOMÁNYOS MESOPEN KÉSZÜLÉKHEZ!
Ránctalanító arcpakolás esztétikai gyógyászati termékekből származó kis molekulatömegű XS hyaluronsavval Ceylan tea és friss citrom természetes illatával TERMÉKMINTA 4ml
7 tűvel rendelkező mezoterápiás ránckezelő fej automata mezoterápiás toll-hoz, mely különösen mély ráncok, mimikai redők kezelésére ajánlott. Steril, egyesével csomagolt CSAK A HAGYOMÁNYOS MESOPEN KÉSZÜLÉKHEZ!
Eldobható steril fecskendő Csomagolás: 10db. Kapacitás: 5 ml
Baktericid, virucid hatású műszerfertőtlenítőszer 1000ml - Mikrozid AF Liquid
5 790 Ft
≈ 14,48 EUR
5 790 Ft / liter
Baktericid, fungicid, virucid hatású műszerfertőtlenítőszer. 1000 ml
30G 1/2” (0,3x13 mm) steril, egyszer használatos tű 10db - Becton Dickinson 30G
500 Ft
≈ 1,25 EUR
50 Ft / darab
Steril egyszer használatos tű 10 db 30G 1/2” (0,3x13 mm)
Egyszerhasználatos 36 tűs mezopen fej AntiFlow automata mezoterápiás toll-hoz. Steril, egyesével csomagolt Csak az Antiflow mesopen készülékhez
Baktericid, virucid hatású műszerfertőtlenítőszer - Mikrozid AF Liquid 250ml
4 690 Ft
≈ 11,73 EUR
18 760 Ft / liter
Baktericid, fungicid, virucid hatású műszerfertőtlenítőszer. Alkalmas orvosi műszerek, fém, gumi, műanyag eszközök, üvegedények fertőtlenítésére. 250ml
Hírlevél























